BAŞVURU KILAVUZU

19-20 Kasım 2014 tarihlerinde gerçekleşecek SELÇUK TTO Patent Proje Pazarı etkinliğine Patent Belgesi almış ya da Patent müracaatında bulunmuş gerçek ve tüzel yeni teknoloji arayışı olan yatırımcılar başvurabilecektir.

Buluşların Sergilenmesi ve Sunum : 19 Kasım 2014
Patent Sahibi ve Yatırımcı Buluşması (İkili Görüşme) : 20 Kasım 2014

Patent Sahibi – Patent Başvuru Sahibinin İzlemesi Gereken Adımlar

Patent sahiplerinin Başvuru Taleplerinin alınması: 15.09.2014-01.11.2014

Konya ili dışından gelen her patent sahibi(*) için 1 misafirin; konaklama talebi 18 Kasım tarihi için karşılanacak olup; buluş sahibinin patentine ilişkin ikili görüşme talebi alması durumunda 19 Kasım tarihinde de konaklaması tarafımızca sağlanacaktır. Ulaşım giderleri tarafınızca karşılanacaktır.

Başvur kısmından üyelik bilgileri oluşturulur. Üyelik bilgileri oluşturulurken verilen mail adresine gelen aktivasyon mailinden giriş yapılarak, başvuru gerçekleştirilir.

Etkinlik esnasında patent sahiplerinin sergilenecek olan buluşları ile ilgili poster basımı tarafımızca ücretsiz olarak yapılacak olup, patent başvurunuz sırasında posteriniz girmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sistem tarafından oluşturulacaktır.

19 Kasım tarihinde yapılacak olan sunum, patent sahibi – patent başvuru sahibi tarafından en geç 24 Ekim 2014 tarihine kadar sunum dosyasının formatında değişlik yapılmaksızın hazırlanarak, sunum dosya adı ve mailin konu kısmı ilgili patent kodu olacak şekilde [email protected] adresine mail olarak gönderilmelidir.

Yatırımcıların İzlemesi Gereken Adımlar

Firma/Yatırımcı Taleplerinin alınması : 02.11.2014-14.11.2014

02 Kasım 2014 tarihi itibariyle “Başvur” kısmından üyelik bilgileri oluşturulur. Üyelik bilgileri oluşturulurken verilen mail adresine gelen aktivasyon mailinden giriş yapılarak, başvuru gerçekleştirilir.

İkili Görüşme

Yatırımcılar Selçuk TTO Patent Proje Pazarı’nın ikinci gününde, buluş sahipleri ile ikili görüşme yapmak için başvuru esnasında ya da ilk gün sergilenecek Buluşlar arasından seçerek görüşme saati belirleyebilecektir.

(*) Birden fazla patenti olan buluş sahipleri için de bir defa konaklama hizmeti verilecektir.